Jak leczyć ból w klatce piersiowej i podwyższone tętno?

Witam , mam pytanie od 3 tygodniu mam ból w klatce piersiowej czasem zdarzaja sie ataki podwyszone tetno ostatnio mialem 184 w spoczynku mocne bicie serca i zawroty głowy .wczoraj mialem cisnienie 160na90 puls 102 . Mialem Badania krwi ,ekg ,nawet bylem w szpitalu dostalem kroplowke przecibolowe leki zrobione badania i zostalem wypuszony do domu z odpowiedzia ze serce jest zdrowe . moje pytanie co moze byc przyczyna ? Kiedys mialem problemy z alkocholem i z innymi uzywkami i palilem przez 5 lat

Lek. Tomasz Budlewski

A czy był holter ekg ? Jakie tętno w ciągu doby ? Jakieś leki zostały zlecone na stałe