Bardzo wysokie tętno u 64-latki

Witam.Mam b.wysokie tetno 94.najmniej 85 cisnienie raczej niski 120/80 dzisiaj wyjatkowo 13.czasem nawet 90/60.chyba saie wybiore do kardiologa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wartości tętna rzeczywiście są dość podwyższone. Wskazana jest konsultacja kardiologiczna i wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych (w tym oceny funkcji tarczycy).