Kolka i problemy gastryczne u półrocznego dziecka

jestem mamą pół rocznej Mai mała od urodzenia ma kolkę dawaliśmy jej debridat i było ok po odstawieniu tego leku ból wrócił kapiemy ja o 19 00 na noc musze jej dać trochę espumisanu bo inaczej nie zaśnie w nocy jest to samo pierdzi pręży się pytałam pediatry czy espumisan może jej zaszkodzić sama nie wiem co mam robić mała jest karmiona piersią wprowadziłam terz zupkę jarzynową i deserek jabłuszka

Lek. Marta Gryszkiewicz

Dotychczas nie odnotowano wystąpienia żadnych działań niepożądanych związanych ze stosowaniem leku Espumisan. Można uznać ten lek za bezpieczny do "przewlekłego" stosowania.

może warto zrobić usg jamy brzusznej, ew diagnostykę kału np w kierunku candida czy innych drobnoustrojów, szeroką paletę badań proponuje instytut mikroekologii w Poznaniu, także wysyłkowo.Pozdrawiam