Komplikacje po złamaniu kości promieniowej i rana na łokciu

po zlamaniu kosci promieniowej wstawiono mi plytke ale musieli jom usunoc teraz okazalo sie ze kosc sie niezrosla i lekarze bedom odpilolywac po kawalku aby zalapala na swiezo mam tez rane na lokciu ktora zostala zszyta ale sie nie goi bo mam gronkowca zlocistego nie moge zginac reki czy tak juz zostanie jezeli kosc niechce sie zrastac

Szanowny Panie,
liczba i jakość danych które Pan przekazuje są niewystarczające do wydania jakiejkolwiek opinii na temat przyszłej sprawności ręki. Skoro rozpoznano brak zrostu i zaproponowano leczenie, to należy spodziewać się zagojenia rany i stopniowego powrotu funkcji.
zalecam przede wszystkim bliski kontakt z leczącym Pana specjalistą.