Martwica i zakażenie gronkowcem złocistym po operacji stawu łokciowego

jestem po operacji stawu łokciowego prawej reki (kosc promieniowa)ale mialam tzw dziure w tej rece i lekarze jej nie szyli myslac ze sie zregeneruje.w tym miejscu powstala martwica ktura odpadla z opatrunkiem i wyszla płytka wstawiona przy operacji i material musial zostac usunienty przy tej operacji zaszyto dziure w łokciu ale lekarze nie gwarantuja regeneracji tego szycia poniwaz okazalo sie ze mam gronkowca złocistego czy to moze doprowadzic do utraty reki (obciecie)
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Zakażenie bakteryjne rany zawsze stanowi potencjalne niebezpieczeństwo rozwinięcia się martwicy, w związku z którą trzeba będzie amputować kończynę. Proszę pozostać pod stała opieką lekarza prowadzącego.