Jaki lek zastosować na zakażenie gronkowcem złocistym po operacji żylaka?

Jaki lek zastosować na zakażenie gronkowcem złocistym po operacji żylaka. Od 26 maja biorę antybiotyk, najpierw ospamox (bo to miała być róża przyranna), później Forcid 1000, clindamycyna,a obecnie cirprinol. Rana jest brzydka, sączy się ropa, i chyba juz trudno mi wierzyć mojemu lekarzowi. Proszę o pomoc

Witam.
Najrozsądniej będzie wykonać posiew z rany z antybiogramem. Tylko takie badanie odpowie Pani, jaki antybiotyk zastosować. Bo widzę, że już 4 antybiotyki nie były skuteczne. Koszt badania jest niewielki, około 20-30 zł. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Szanowna Pani! Nie istnieje leczenie przez internet! Uważam , że należy pobrać wymaz z rany,wykonać antybiogram i zastosować leczenie celowane! zż