Konieczność wyłyżeczkowania jamy macicy przy zaburzeniach miesiączkowania

ost.Mies. była 3.11.natomiast 29list pojawiła się krew po stosunku za dwa dni znów krwawiłam(wychodzilo ze okres 3dni-krwawienia) poszłam do szpitala badanie uSg dopochwowe nic nie wykazało Nadżerki,polipów itp brak Dziś byłam prywatnie u tego samego lekarza mówiłam iż krew to byl okres ktory dzis sie skaczył lecz przy badaniu na palcu mial krew.Szyjka juz nie była miekka.Wyslal mnie do szpitala na łyzeczkowanie:(i czekam na wynik cytologi.Czy łyżecz.jest konieczne?

zawsze lepiej sprawdzić czy nie ma czegoś podejrzanego w macicy.Skoro ginekolog uznał że trzeba zrobić to znaczy ze konieczne..