Nacisk na macicę i krew z szyjki

Chciałam zapytać o niepokojące mnie objawy po stosunku mocnym pojawiła się krew poszłam do szpitala na badania usg itd nic nie pokazało dostałam lek Hemorigen.Dodam iż 7.11 mialam okres 30stego pojawilo sie krwawienie dziś się skaczylo podejrzewam ze to okres.Dziś bedac na badaniu ginek.zrobiono mi Cytologie i przy badaniu palcem pojawiła sie krew co okres skaczył sie dzis rano.lekarz stwierdzil ze jak nacisk na macice krew sie z szyjki pojawia.i Łyzeczkowanie trzebaszpital:(Czy moge miec"raka

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy mogą mieć wiele przyczyn. Niestety teoretycznie może być to także objaw choroby nowotworowej. Niestety nie napisała Pani nic o sobie, tj. w jakim jest Pani wieku, czy Pani rodziła, czy w rodzinie występowały jakieś nowotwory, itd. Trudno zatem określić ryzyko choroby nowotworowej. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i zgłosić się w wyznaczonym terminie na łyżeczkowanie.