Wyczucie niewielkiego guzka na szyjce macicy

Witam, drugiego dnia miesiączki wyczułam palcem dziwny guzek na szyjce macicy. Byl niewielki, w dotyku podobny do reszty szyjki, tyle że trochę odstający. Nie bolał, nie swędział... Dwa dni później wydawał mi się mniejszy, a kolejnego dnia już w ogóle nie mogłam go wyczuć. Dodam jeszcze, że współżyję, nigdy nie rodziłam ani nie brałam hormonów. Cytologia ok. pół roku temu wyszła bardzo dobrze. Co to mogło być? Pozdrawiam :)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa.