Guzek na szyjce macicy po miesiączce
Witam, mam 19 lat i autoimmunologiczną chorobę tarczycy Hashimoto, biorę Euthyrox N 88. Od 5 dni biorę także tabletki antykoncepcyjne Sidretella 20, wypisane przez ginekologa na bóle miesiączkowe. Okres skończył się wczoraj, dziś rano wyczułam na szyjce macicy niewielki twardawy guzek, średnica ok 3-4 mm. Na badaniu ginekologicznym byłam 2 tygodnie temu, miałam robioną cytologię, (wynik poznam za następne 2 tyg) oraz badanie USG, które nie wykazało nic niepokojącego. Co to może być? Co robić?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, na podstawie opisu nie można postawić diagnozy, proszę skonsultować się z ginekologiem, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postepowanie. Pozdrawiam