Konizacja szyjki macicy a 5. miesiąc ciąży

witam, jestem po konizacji szyjki macicy, dodatkowo jestem w 5msc ciazy, czy wszystko ok jest ze mna? powiem tak ze w pochwie pozostawiono mi sznurek z wygladu przypominajacego sznurowke czy mam sie obawiac?

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Być może jest to opatrunek. Proponuje zabrać całą dokumentację którą otrzymała Pani w szpitalu i koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciąże.