Kontrolowanie zeza u 21-letniej osoby

Z zezem do okulisty? Chodziłam już do okulisty i właściwie nadal powinnam chodzić na wizytę kontrolną bo noszę okulary,ale okulista nic nie stwierdził. Ja sama do niedawna uważałam że wszystko jest okej. Jednak gdy się bliżej przyjrzałam to jedno oko mi ''ucieka''. Powinnam z tym udać się do innego okulisty czy może od razu do poradni leczenia zeza?

Witam. Okulista zna się na zezach.Jeżeli nie to prosze tam juz nie chodzić. Zezolog operuje,najczęściej dzieci i zezy zbieżne lub oczopląsy, u dorosłych dominują zezy rozbieżne.,te się rzadko operuje. Pani juz nie jest dzieckiem,tak żę wystarczy okulista. POzdrawiam