Zez a noszenie soczewek kontaktowych

Witam.Chciałam zapytać czy są jakieś soczewki korygują zeza? Obecnie noszę firmy Piure Vishon +2,75.Które nie spełniają moich oczekiwań. Moja wada to zez zbierzny i nadwzroczność. Z góry dziękuje

Soczewki kontaktowe nie korygują zeza,pomaga to jedynie w korekcie wady wzroku.Natomiast ustawienie oczu zawsze jest lepsze w + korekcie.Proszę nosić soczewki lub okulary. Zezy niestety operuje się do 6-9 roku życia, chyba że oko z zezem to oko ślepe lub bardzo słabowidzące V 0,05 i gorzej w korekcie. Jeśli tak jest u Pani można zoperować zezujące oko, a potem nosić soczewki lub nie. Pozdrawiam