Wada wzroku a noszenie soczewek kontaktowych

Dzień dobry, piszę do Państwa, ponieważ chciałbym zacząć nosić soczewki kontaktowe. Posiadam wadę: L = Sph -1,25 Cyl 0,5 Ax 165, P = Sph -1 Cyl 0,5, Ax 30. Przeglądając różne soczewki kontaktowe zauważyłem, że cylindry zaczynają się od 0,75. Jeżeli będzie możliwość noszenia soczewek kontaktowych, to muszę wyposażyć się o soczewki z większym cylindrem, czy będą to soczewki bez cylindra ? Chciałbym się również dowiedzieć ile kosztowałby soczewki do mojej wady wzroku.

Witam.mysle ze nie bedzie Pan zafowolony z soczewek torycznych.tak ze proponuje sph.koszt takich soczewek np 1day true eye 30 szt okolo 75 - 79 zlotych.czyli takie dwie paczki na miesiąc.pozdrawiam