Czy można nosić soczewki przy podanej wadzie wzroku?

Witam. Mam wadę wzroku: OP: Sfera -1,5 Cylinder -0,25 Oś 170° OL: Sfera -1,25 Cylinder -0,5 Oś 175° Czy jest możliwość noszenia soczewek przy takiej wadzie? (Np. cylinder 0,75, albo skorygowanie cylindra mocą sfery)

Witam. Tak asferycznie bez cylindra śle musi Pan to zaakceptować. Proponuję minus 1.50 na PLO 1 Day True eye 8.5BC in pochodzić sobie tydzień. Po tym czasie już Pan będzie wiedział czy może to zaakceptować. Pozdrawiam serdecznie