Astygmatyzm a brak jego korekcji

Witam, chciałam zapytać jakie mogą być skutki niekorygowania satygmatyzmu przez noszenie szkieł lub soczewek kontaktowych. Astygmatyzm jest niewielki;Prawe oko cylinder - o,75 (sfera 0), lewe oko cylinder -0,25 (sfera 0,25). Czy istnieją soczewki kontaktowe cylindryczne o takich parametrach i jaki jest orientacyjny koszt? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Witam. Soczewki na OP istnieją. cyl-0,75 na OL nie bo to jest fizjologia, czyli nie wymaga korekty. Koszt paczki 6 szt. miesięcznych ok. 100 zł J&J Oasys, lub N& Day O2 Optix.. Pozdrawiam