Czy w przypadku astygmatyzmu, soczewki muszą być specjalne?

Witam, Moja córka ma 14 lat i astygmatyzm. Poprosiła mnie o zakup ciemnobrązowych (kolorowych) soczewek kontaktowych, ale nie korygujących wady. Znalazła sobie wymarzone soczewki na pewnej stronie i upiera się, żebym jej je kupiła. Czy w przypadku astygmatyzmu soczewki muszą być specjalne, nawet jeśli nie mają być korygujące? Pozdrawiam

Witam.mogą być kolorowe natomiast używać sporadycznie na imprezy.normalnie na codzień używać torycznchyba np 1 Day True eye lub 1 Day Moist for Astigmatism. Pozdrawiam serdecznie