Korekcja blizn po trądziku

Dzień dobry! Przepraszam bardyo za mój polski! Miałem ciężką trądzik, więc przez dwa tygodnie, zaczęłam brać 32 mg na dobę, a następnie obniżył dawkę do 16 mg dziennie. W ciągu trzech miesięcy otrzymałem całkowitą dawkę 1728 izotretynoiny mg. Powiedz mi proszę, może teraz przeprowadzić procedurę korekcji blizn po trądziku metod, które nie uszkodzić naskórka? Na przykład, wstrzyknięcie "hyaluronic" kwasu, dermarroler lub "subcision"? Dziękuję bardzo za pomoc!
ponad rok temu

Witam,
język nie ma znaczenia - jest dla mnie zrozumiały.
Proszę o zdjęcia twarzy i blizn z małej odległości wtedy będzie mi łatwiej określić zakres zabiegów.
Głowa do góry - wszystko da się wyleczyć:)
Pozdrawiam
instytut@medyczne-fbi.pl

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest zastosowanie peelingów medycznych , lasera IPL.