Kortyzol i DHEA ponad normę przy guzku nadnerczy

WITAM MAM 39L.matrwie sie wynikami NIECO ponad norme kortyzol i DHEA we krwi wynik z TK stwierdzajacy guzek w nadnerczu 12 mm w drogiej nerce zwapnienie 4 mm-złóg.ogolnie od dlugiego juz czasubardzo zle samopoczucie +hisutyzm+nadcisnienie+wysokie tetno pomimo lekow.silne bole stawow,kregoslopa,czy to moze wskazywac na raka?wizyta u endo.dopiero 13.08. z gory b.dziekuje.

na podstawie wyników ,które Pani przytoczyła nie można wiele powiedzieć , a już na pewno nie można rozpoznać nowotworu!!! Radzę na spokojnie poczekać do wizyty u "endo",zż