Koślawe biodro w wyniku RTG

Proszę o wyjaśnienie wyników.RTG-biodro koślawe,pogłebienie dna i sklerotyzacja dachu panewki,szer.szpary stawowej w normie.USG stawów biodrowych-Prawidłowa ilość płynu w stawie.Torba stawowa prawidł.grubości i echogeniczności.Obrąbek stawowy w części przedniej i przenio-bocznej słabo widoczny.Przyczep m.pośladkowych okolicy krętarza o zaniżonej echogeniczności-ślad płynu w kaletce ścięgna m.pośladkowego.Brak cech zapalnych i wzmożonego unaczynienia.Miejscami nierówny zarys krętarza większego.

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą to być zmiany zwyrodnieniowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.