Koślawe biodro w wyniku RTG
Proszę o wyjaśnienie wyników.RTG-biodro koślawe,pogłebienie dna i sklerotyzacja dachu panewki,szer.szpary stawowej w normie.USG stawów biodrowych-Prawidłowa ilość płynu w stawie.Torba stawowa prawidł.grubości i echogeniczności.Obrąbek stawowy w części przedniej i przenio-bocznej słabo widoczny.Przyczep m.pośladkowych okolicy krętarza o zaniżonej echogeniczności-ślad płynu w kaletce ścięgna m.pośladkowego.Brak cech zapalnych i wzmożonego unaczynienia.Miejscami nierówny zarys krętarza większego.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Mogą to być zmiany zwyrodnieniowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.