Co zrobić z tym MR barku?

Dzień dobry, byłem na rezonansie ostatnio z barkiem i dostałem taki wynik. Każdy lekarz albo fizjoterapeuta mówi coś innego. Podaje opis rezonansu magnetycznego: tendinopatia ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego z jego pogrubieniem i z podwyzszeniem intensywności sygnału, nierówne zarysy ścięgna od strony kaletkowej, ciągłość ścięgna zachowana. Obrzęk kaletki podbarkowo-podramiennej, Kaletka podkurcza bez obecności płynu. Nierówne zarysy tylnej panewki stawowej z obrzękiem podchrzęstnie. Podejrzenie uszkodzenia obrąbka stawowego w części tylnej-odcinkowo obrabek nie jest widoczny. Powyzej i poniżej tego miejsca a podwyższonej intensywności sygnału. Niewielkie geody w tylko-górnej części głowy kości ramiennej.

Ważne objawy i stan PACJENTA opis rezonansu magnetycznego: tendinopatia ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego z jego pogrubieniem i z podwyzszeniem intensywności sygnału, nierówne zarysy ścięgna od strony kaletkowej, ciągłość ścięgna zachowana. Obrzęk kaletki podbarkowo-podramiennej, Kaletka podkurcza bez obecności płynu. Nierówne zarysy tylnej panewki stawowej z obrzękiem podchrzęstnie. Podejrzenie uszkodzenia obrąbka stawowego w części tylnej-odcinkowo obrabek nie jest widoczny. Powyzej i poniżej tego miejsca a podwyższonej intensywności sygnału. Niewielkie geody w tylko-górnej części głowy kości ramiennej. " DO INTERPREATCJI KLINICZNEJ< OCENY ORTOPEDYCZNeJ; zależnie od objawó i sprawności Pacjenta!!

Jakie ciśnienie, ogólna kondycgaja, tryb życia, pracy, sen Jakie dolegliwosci ??? Nie ma powodu do niepokoju! POWINIEN PAN omówić z Lekarzem leczącym, który zna Pani historię , schorzenia, wyniki badań; Ważny pełny wywiad; Wyniki badań dodatkowych laboratoryjnych, EKG, USG, TK, MRI; Inne konsultacje specjalistyczne Ważny PACJENT: stan zdrowia fizyczny i psychiczny, aktywność , rodzaj pracy ; Do konsultacji z dokumentacja medyczną ; OPISY BADAŃ MRI, TK do interpretacji klinicznej, po konsultacji neurologicznej ; Pozdrawiam i zapraszam