Kostrzenie wiązadeł podłużnych szyi

kostrzenie wiązadeł podłużnych szyji C5-C6 ,C6- C7 .byłam na konsultacji u neurologa ,potem u reumatologa w celu uzyskania pomocy bo sprawia mi to trudności w poruszaniu i oddychaniu gdyż moja sylwetka pochyla się do przodu co uciska mi płuca ,chciałam uzyskać skierowanie do neurochirurga lecz powiedziano mi ze nie ma na to już żadnej pomocy ,czy istnieje możliwość uzyskania pomocy w innej klinice neurochirurgicznej w Polsce ,na ubezpieczenie i jak zdobyć skierowanie ,kto mi pomoże!!!.

Opisano kostnienie wiązadeł podłużnych szyji C5-C6 ,C6- C7 .
Jak w RTG pozostałe odcinki kręgosłupa: piersiowy i ledźwiowy?
Czy są dodatnie wyniki w kierunku chorób reumatycznych, ZZSK ?
Czasem występuje kostnienie wiezadeł
Ważna rehabilitacja ruchowa regularna
Ocena gospodarki wapniowej
Czasem kostnienie po urazie przebytym