Krem przeciwzmarszczkowy dla 40-latka

Witam chcialem zapytac o super krem przeciwzmarszczkowy dla faceta po 40 .chodzi mi o dobry krem sprawdzony

Dzień dobry,

Nie ma jednego uniwersalnego kremu do twarzy dla mężczyzny po 40 r. ż.
Przy doborze właściwej pielęgnacji trzeba pod uwagę wziąć typ cery - innych substancji aktywnych potrzebuje Pan o cerze suchej a innych o tłustej.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
należałoby dobrać krem dopasowany konkretnie do rodzaju Pana cery (np.konsystencja żelu nadaje się dla skór zadbanych, tłustych, konsystencja kremowa - dla skór suchych),
proszę jednak zwrócić uwagę na kosmetyki anti-aging firmy Biotherm .