Krew w moczu i dziwna wydzielina - czy to coś groźnego?

Dzień dobry, mam problem. Zauważyłam, że dzisiaj oddawałąm dwa razy mocz razem z krwią, a na bieliźnie zauważyłam galaretowatą wydzielinę o ostrym zapachu. Dodatkowo odczuwam lekki ból w okolicach jajników. Nie wiem, czy to bardzo istotne, ale ostatnio po każdym jedzenie zbiera mi się na wymioty, ale uczucie przechodzi po ok. 20 minutach; plus moje piersi mnie bolą. Biorę regularnie tabletki antykoncepcyjne i ostatni okres miałam między 10 a 17 lutego. Nigdy nie pominęłam żadnej tabletki. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Opisne objawy mogą wskazywać na infekcję dróg moczowo-płciowych. Mogą wynikać także z chorób układu rozrodczego, moczowego lub zaburzeń hormonalnych.
Ze względu na nagłe pojawienienie się dolegliwości konieczny jest pilny kontakt z lekarzem i to najlepiej zarówno ginekologiem, jak i lekarzem rodzinnym. Wskazane jest również wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych - badania ogólnego moczu oraz morfologii krwi obwodowej. Jeżeli w ostatnim czasie nie była wykonywana cytologia, konieczne jest jej przeprowadzenie.

Jeżeli potwierdzi się infekcyjny chrakter zmian, proszę rozważyć przeprowadzenia równoczesnego leczenia u Partnera.

Pozdrawiam.