Krew w stolcu i ból odbytu przy hemoroidach

witam mam 30 lat od paru lat cierpię na hemoroidy wyczuwałem guzki przy podcieraniu i krew na papierze pojawiają się co jakiś czas.Wczoraj zauważyłem krew w stolcu takie jakby małe skrzepy dzisiaj też ale już mniej.Dodam że wczoraj siedziałem na zimnym betonie z pół godziny i odczułem zaraz ból w ok odbytu czy ta krew może być spowodowana od tego od hemoroidów do jakiego lekarza mam się udać boję się że to może być nowotwór albo wrzody jakiś robiłem morfologie miesiąc temu ale wyniki były ok

Witam. Opisane krwawienie najprawdopodobniej pochodzi z hemoroidów. Być może warto zdecydować się na ich zabiegowe usunięcie? Nowotworom jelita grubego typowo towarzyszą zaparcia, zmiana rytmu wypróżnień oraz obecność w stolcu czarnej, zhemolizowanej. W pierwszej kolejności proponuję udać się do lekarza POZ który pokieruje odpowiednią diagnostyką.