Krew z pochwy podczas masturbacji

Witam jestem 18-letnią dziewczyną dość późno zaczęłam masturbację jednak pojawił się problem podczas masturbacji zaczęła pojawiać się krew wypływająca z pochwy i chciałem się doradzić co może być tego przyczyną? nie wiem czy to ważne ale jestem dziewicą pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Krwawienie może być spowodowane naruszeniem błony dziewiczej, jednak żeby wykluczyć inne możliwe przyczyny należy udać się do ginekologa.
Pozdrawiam