Krostki podobne do pryszczy pojawiające się na brzuchu

Witam, mam problem ze skórą. Na brzuchu pojawiają mi się krostki podobne do pryszczy lub do tych po goleniu. Są w różnych jego miejscach. Zwykle na drugi dzień są już mniej czerwone, po kilku dniach znikają bez śladu. Nie swędzą ani nie bolą, czasami są wypełnione płynem (chyba ropą), ale jest go malutko.Zastanawiam się, czy może to być od pocenia?Z drugiej strony dziś nie było mi gorąco, za to bardzo się denerwowałam, płakałam (ostatnio jest tak bardzo często),więc może od nerwów?Proszę o radę.

Dzień dobry,

Zmiany na skórze brzucha o których Pani pisze mogą mieć różne przyczyny. Proszę zgłosić się do dermatologa.

pozdrawiam serdecznie

IJ