Powracające krostki po goleniu, zarówno pod pachami, jak i w okolicach bikini

Dzień dobry, Moim problemem są wciąż powracająca krostki po goleniu zarówno pod pachami jak i w okolicach bikini. Są to całe skupiska małych czerwonych krostek na całej powierzchni ciała w wyżej wymienionych miejscach. Swędzą, dość długo się goją, czasem pojawiają się ropnie. Pod pachami mam już kilka blizn, w postaci zrośniętej tkanki, takie jakby narośle w postaci wypukłej tkanki. Nie mam takiego problemu podczas golenia nóg. Proszę o poradę, nie ukrywam, że jest to dość uciążliwe.

Dzień dobry,

W przypadku problemu z czerwonymi kropkami po goleniu dobrym rozwiązaniem będzie epilacja laserem diodowym. Promieniowanie wydzielane przez laser pochłaniane jest przez melaninę (barwnik) mieszków włosowych. Cebulka włosa zostaje zniszczona tak, że już się nie odnawia. Dla trwałego efektu, konieczne jest wykonanie serii zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych- ilość jest sprawą indywidualną uzależnioną od koloru, rodzaju, ilości i struktury włosków. Pozbędzie się Pani problemu z czerwonymi krostkami raz na zawsze.

Pozdrawiam serdecznie.