Krostki w obrębie skóry karku i głowy

Po powrocie ze świątecznego urlopu zaczęła mnie siedzieć głową, pojawiły się krostki na karku i głowie.Po krutkim czasie zachorowałam na grype, po ustąpieniu grypy pojawiły się także siedzące krostki na rekach. Szampon przeciwłupierzowy nie pomaga a ja się zastanawiam, czy to może być spowodowane wirusem grypy, alergia, czy jakimś stanem zapalnym.Dodam tylko, że siostra i jej córka ma podobne objawy. Co mogło spowodować takie objawy i jak sobie z nimi radzić?

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości oceny zmian skónych nie jestem w stanie stwierdzić jaka może być ich przyczyna. Sugeruję kontakt z dermatologiem.