Krostki w okolicach pachwiny w 6. tygodniu ciąży

Jestem w 6 tyg ciąży od jakiegoś miesiąca zauważyłam krostke w pachwinie i mam wrazenie ze się powiększa nie boli wygląda jak duży nie wyciśnięty syf co to moze być

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być spowodowana stanem zapalnym mieszka włosowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza.