Bolące zgrubienie za uchem

dziendobry ,mam problem dzis w nocy cos mi wyskoczylo za uchem mala kuleczka po prawej stronie i jak dotchne to za boli a jak nie to nic wg,co zrobic dziekuje za odp !

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być spowodowana stanem zapalnym mieszka włosowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli zmiana nie ustąpi samoistnie w ciągu następnych kilku dni lub dolegliwości bólowe ulegną nasileniu proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.