Krostki wokół cewki moczowej i sucha skóra po wytrysku

Witam, wokól cewki moczowej zauważylem 4 male krostki ktorych nie widac normalnie gdy zołądź jest w spoczynku. Aby je zobaczyc trzeba rozciągnąć skóre. Innym objawem jest sucha skóra po wytrysku. Nie mam żadnych objawów swędzenia itp. Nie uprawialem seksu. Przez półtora miesiąca brałem natomiast antybiotyk na trądzik (tetracykline). Co to moze być? Dodam, że skóra w spoczynku jest normalna.

Witam serdecznie. Same drobne krostki, jeżeli nie ma objawów nie stanowią problemu. Sucha skóra może wynikać z infekcji grzybiczej.