Krosty ze znajdującą się w środku wodą

Ostatnio na nodze pojawiły mi się krosty, które wyglądają jak oparzenie a w środku znajduje się woda. Są swędzące i bolące. Na początku była tylko jednak lecz z każdym dniem krost przybywa. Oprócz mnie krosty mają jeszcze trzy inne osoby. Co to może być?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania

Witam, konieczna jest konsultacja z dermatologiem, który po osobistym zbadaniu wskae dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne.

0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

O czym świadczy pojawienie się dużych krost z wodą w środku na całym ciele?

Witam Pomocy CO DIESIĘ ZE MNĄ DZIEJE?? Dosc często bylam chora.Gdy bralo mnie przeziębienie bądź wyziebilam organizm pojawialo sie kilka duzych krost z woda w srodku strasznie bolacych. 3 tyg temu wysypalo mnie twarz, nogi, miejsca intymne, brzuch poersi i klatka plecy. Wizyta u lekarza choroba OSPA hascovir tabl i masc. Schodzilo ladnie az tu dziś POWROT Z NASILONA SILA. OGROMNE juz sie robia wszedzie w srdku maly wlosek.. bol opuchlizna ropa krew. , prosze o poradeinformacje.
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Pęcherz z wodą w środku pępka

witam, ostatnio zauważyłam opuchliznę w środku pępka, coś jakby pęchcerz wypelniony wodą... Do lekarza idę dopiero po jutrze, strasznie się martwię! co to może być?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania

Ciężko mi odpowiedzieć bez możliwości badania Pani, jednak możliwe że to torbiel powstała po pozostałości przewodu moczownika. Jeżeli tak jest to jest to zjawisko niegroźne. Dobrze, że skontaktuje się Pani z lekarzem, który po badaniu będzie w stanie udzielić pełniejszej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

0
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania

Z opisu nie wynika jednoznacznie, co to może być. Musi Pani poczekać na wizytę lekarską.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty