Krótka miesiączka w przebiegu choroby Hashimoto

Czy miesiaczka ktora trwa 3 dni w tym tylko jeden dzien jest obfita o normalne ? Lecze sie na Hashimoto i od tego czasu mm takie miesiaczki wczesniej byly bardzo dlugie i obfite, w tym miesiacu po raz pierwszy w zyciu dostalam miesiaczke w tydzien po poprzedniej i troche mnie to martwi, jednoczesnie walcze z pokrzywka ktora mam na ciele od ok. pol roku, czy to moze miec podloze ginekologiczne ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli krwawienie pojawiło się tydzień po zakończeniu miesiączki, możemy je określić jako śródcyklowe. Takie krwawienie najczęściej jest wynikiem zabuzreń hormonalnych lub patologii w obrębie narządów płciowych. W celu wyjaśnienia przyczyny sugeruję konsultację ginekologiczną. Pokrzywka nie ma raczej podłoża ginekologicznego.