Krótkie stosunki bez zabezpieczenia i silne bóle podbrzusza

Cykl partnerki trwa precietnie 32 dni. W 25 dniu i 3 następnych były krótkie stosunki bez zabezpieczenia i bez wytrysku. Okres w 33 dniu. Niespotykane nigdy wczesniej ogromne bóle podbrzusza. Dzien 1 jasnoczerwona krew. Nasilenie bólu. Dzien 2 jasnoczerwona krew nieco więcej, ale mniej niż przeciętnie. Następnie wypłynęły skrzepy w dużej wczesniej nie spotykanej ilości. W dniu 4 rano (dzisiaj) prawie nie było krwawienia. Obecnie jest nadal lekkie brązowawe. Czy jest i jakie ryzyko ciazy?

Aleksander Ropielewski

Na podstawie opisanej sytuacji szansa zajścia w ciąże jest nieduża, aczkolwiek jest to możliwe.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski