Podwyższony wynik bHCG i krwawienie u 30-latki

Witam mam pytanie odnosnie krwawienia ktore wystapiłonu mnievdzis tj w 35 dniu cyklu krwawienie jest jasnoczerwone z mzmymi skrzepami ciut wiekszymi niz mak. Cykle mam 30 dniowe ostatni@ 21.09 . wynik bhcg w 32 dc 26.8 dzis ponowilam basdanie ale wynik dopiero w loniedzilek a pierwsza wizyta z pozytywnym bhcg w srode czy cos robuc do tego cxasubda sie jskos to ratoawac czy spisac na straty. To pierwsxa ciaza . strasznie sie martwie i nie wiem co robic. Prosxe o pomoc .

Aleksander Ropielewski

Proszę nic nie robić i spokojnie czekać, nie musi oznaczać to utraty ciąży, aczkolwiek może. W pierwszych dniach ciąży takie krwawienia są normalne.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski