Krwawienie ze skrzepami u 29-latki

8 PAŹDZIERNIKA MIŁM MIESIĄCZKĘ 7 DNI I W DALSZYM CIĄGU MAM KRWAWIENIE ZE SKRZEPAMI BYŁAM DZISIAJ U PANI GINEKOLOG PRZEBADAŁA MNIE GINEKOLOGICZNIE BEZ USG PO CZYM STWIERDZIŁA ŻE DA MI TABLETKI NA ZATRZYMANIE KRWAWIENIA HEMORIGEN ORAZ EXACYL 500 NAWET NIE DAŁA MI SKIEROWANIA NA JAKIEKOLWIEK BDANIA NIE MÓWIĄC JUŻ O JAKICHKOLWIEK PODEJRZENIACH W TYM KIERUNKU. CZY DOBRZE POSTĄPIŁA? DODAM ŻE MIESIĄCZKI MIAŁAM REGULARNIE PO 1,5 ROCZNEJ PRZERWIE OD PORODU.

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie jednoznacznie ocenić czy postępowanie Pani lekarza było właściwe ponieważ nie mam pełnego obrazu klinicznego i nie wiem co stało za decyzją specjalistki ginekolog.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski