Krótkowzroczność a stosowanie odżywek do rzęs

witam, Proszę o odpowiedź czy mając wadę wzroku krótkowzroczność okulary -3,75 na jedno i drugie oko mogę używać odżywki Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)? Ponadto 3 msc temu zostałam mamą czy stosowanie tej odżywki podczas karmienia piersią nie będzie miało żadnego wpływu na dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Co do karmienia osobiście bym nie zalecał stosowania.