Krótkowzroczność i zaburzenia widzenia a bóle głowy

Jestem zaniepokojona ostatnimi zaburzeniami widzenia.. Bardzo proszę o pomoc. Jestem krótkowidzem (dodatkowo na lewym oku mam astygmatyzm). Dwa razy zdarzyło mi się, że gdy rano wstałam z łóżka zauważyłam że coś jest nie tak z moim wzrokiem zasłaniając oko prawe zauważyłam że nic nie widzę na lewe oko (przed oczami czarno). Oczywiście panika, włączam światło i widzę normalnie. .. Zawsze pojawia się razem z tym ból głowy z samego rana, nasilający się w dzień. Bardzo proszę o pomoc.

Witam. Tego typu objawy są niepokojące i mogą pojawić się w niektórych schorzeniach okulistycznych i neurologicznych. Proszę bezwzględnie skonsultować się z odpowiednimi specjalistami.