Mglista plama w polu widzenia
Witam. Od 5 dni mam jakby plame w lewym oku jak patrze, bardziej jest to mglista plama przez którą widze światło ale przedmioty lub litery jak za mgłą znikają. JEstem krótkowidzem z dużą wadą -7 w obu oczach. Byłem u 2 okulistów i wszystko wporządku z oczyma. Dostałem skierowanie do neurologa na Tomografie która nic nie wykazała.Ogólnie wszystko w porządku.Co mi może być czy jest możliwość że z nerwów mam takie problemy z tym okiem?Bo ostatnio miałem sporo problemów w życiu codziennie na stresie

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
W przypadku brak odchyleń w badaniu okulistycznym i badaniu TK głowy najewniej należy doszukiwać się przycyzny o podłożu psychogennym. Trudno jest mi powiedzieć coś więcej bez przeprowadzenia badania.