Białe plamki w polu widzenia i wada wzroku

Od długiego czasu ciągle przed oczami mam takie jakby "ziarno - wygląda to tak, jak człowiek patrzy na bardzo szybko spadające bardzo drobne białe ziarno o ogromnej ilości (milionowe ilości) Okulista badał dno oka, cisnienie w oku, próby na jaskrę itp. ale nikt to nie wykryło, poza tym, że mam wrodzoną wadę wzroku ( 5). Okulista stwiedził, że musi być to na tle zaburzenia neurologicznego, jednak miałam robione RM głowy oraz szyji i te badania żadnych nieprawidłowości nie wykazały.

Aleksander Ropielewski

W takiej sytuacji jedyne co przychodzi mi do głowy to dalsza próba poszukiwań przyczyn neurologicznych i okulistycznych u innych specjalistów oraz wykluczenie podłoża psychogennego.