Wada wzroku i noszenie soczewek kontaktowych a dziwne mroczki

Witam,mam męty w oczach praktycznie cały czas,z wyjątkiem wieczoru. Mam wadę wzroku -3,5.Noszę soczewki kontaktowe.Czasami w slneczne dni na telewizorze widzę takie jasne nitki,to samo w sloneczne dni na dworze przy mruzeniu oczu.Czasami rano mam wylew w oku,oko jest czerwone. Dno oka bez zmian,cisnienie w oku 13 i 15 .Z czym to może być związane ?

Witam. Mety mogą być zapalne moga tez być zwyrodnieniowe związane z myopią. Należy zakrapiać sol.Vitreolent 3 do PLO i tbl. łykać Vitreo lub Vitroft prze 3 miesiace. Poprawi się na tyle na ile może. Oresowe kontrole co 6 m-cy u okulisty. MOżna też zrobić USG oczu. Pozdrawiam