Wada wzroku a rozmyty obraz

Patrząc na telewizję czy czasami czytając książkę widzę kontur liter mam wadę -3,5 na oboje obczu.Ponad to męty w oczach. Miałam robione badanie dna oka i nic nie wykryło ,pomocy ! Co mi jest?

Witam. Kontury liter- należy mrugnąć. Oko ludzkie musi odświeżać obraz, mrugając co 4-8 sekund. To jest normalne. Poza tym mamy przestrzeń Pannuma czyli w pewnej odległości widzimy podwojnie,co też jest normalne. Męty leczymy kroplami rp; sol. Vitreolent 3x do PLO oraz tbl. Vitreo 1-o-0 lub Vitroft 1-0-0-. Pozdrawiam