Uciążliwe zaburzenia widzenia u 27-letniej kobiety

witam- od ok. roku mam czarne "linki", spiralki" "muszki" , cienie przed oczami.Najbardziej daja o sobie znać na jasnym tle, przy jasnym świetle...są bardzo męczące!!! nawet pisząc na laptopie, przelatują na ekranie , deformując troszkę obraz... miałam wykonany RM- głowa czysta, jedynie polip 12mm w zatoce szczękowej, kolejne badania, morfologia NIC, Termowizja głowy- stan zapalny w zatokach, polip także lekko czynny. Biorę RULID oraz Fliksonase, ale co może byc przyczyną problemu z oczami?

Witam. Ma Pani męty w ciele szklistym. są wkurzajace. Leczymy soll Vitreolent 4x do PLO oraz Tbl. Vitroft 1xdz, przez 3 m-ce. Kropli nie dokupywać, bo zawierają jodki. w razie przybywania mętów wsk. USG oczu lub badanie u dobrego okulisty siatkówki. ,w kierunku ognisk zapalnych, powikłanie zapalenia zatok.Pozdrawiam