Plamki w polu widzenia u 31-letniego mężczyzny

Witam zwróciłem uwagę, że na oku pływają mi jakieś malutkie plamki tak jak by żelowe.Najwiecej rano, widoczne tylko przy świetle z bliska w lustrze.Dodam, że widzę mroczki przed oczami często .

Witam. Podaje Pan objawy bardzo dobrze. Najprawdopodobniej ma Pan męty w ciele szklistym. Wskazane. jest badanie u okulisty celem sprawdzenia siatkówki,czy nie ma Pan zmian otworopochodnych, Jeżeli nic nie będzie lub nie ma Pan ochoty iść do lekarza to zalecam Sol. Vitreolent 4x do PLO przez ok. 2-3 tyg. plus tabletki Vitroft 1x rano do śniadania przez ok. 3m-ce.. Dolegliwości powinny się znacznie zmniejszyć, Męty do końca nie znikną.ale się poprawi. Jeżeli będzie Pan widział iskry,błyski to natychniast do okulisty. POzdarawiam