Widoczne żyłki w oczach

Witam mam takie pytanie bo od jakiegoś czasu w oczach mi się pojawiły takie jakby żyłki najbardziej widoczne jak spojrzę na niebo jak ładna pogoda jest i przemieszczają się razem z okiem jakby czy to coś groźnego może być?

Witam, Ma Pan męty w ciele szklistym, Doległiwośc wkurzająca ale niegrożna. Zalecam sol Vitreolent 4x do PLO oraz Tbl.Vitreo 1x rano przez 2-3 m-ce. Jeżeli widzimy błyski , iskry to lecimy do okulisty, od razu. Męty po kroplach i tbl, znacznie się zmniejszą. Pozdrawiam