Krwawienia i bóle brzucha w 9. tygodniu ciąży

Witam. Czy moje obawy w ciazy sa czyms normalnym? Jestem w 9 tygodniu ciazy, 4 dni temu mialam usg, gdyz miałam sredniej ilosci krwawienia i bole brzucha. Wszystko skonczyło sie dobrze, serduszko dziecka nadal bije, plamienie zwiazane moglo byc z obecnoscia krwiaka 7mm. Za 4 dni mam kolejne usg sprawdzic czy wszystko nadal jest dobrze.dopadaja mnie mysli ze moge poronic, pomimo czestych wizyt u lekarza. Czesto towarzysza mi bole brzucha. Co powinnam zrobic by zaczac myslec pozytywnie?

Nie może Pani się zamartwiać. Jeśli miało by być poronienie to już by do niego doszło. Największe ryzyko samoistnego poronienia (i nie ma na to leków) jest do 8 tygodnia ciąży.