Krwawienia od 12 do 16 dnia cyklu

Witam serdecznie mam problem otoz od jakis 3 4 lat mam krwawienia od 12 do 16 dnia cyklu miesiaczki mam regularne badania hormonów w porządku nie mam endometriozy natomiast ostanie badanie cytologiczne II grupa jest to bardzo męczące poniewaz tak naprawde to 2 tygodnie musze chodzic z podpaska gdyz okres trwa 5 dni pozniej przerwa 2 3 dni plamienie brazowe i w srodku jak pisalam krwaienie miedzy 12-16 dniem czasem plamienie dodam ze jestem po amputacji szyjkiz powodu dysplazji

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.