Krwawienia po zabiegu konizacji szyjki macicy

Witam. Moje pytanie dotyczy zabiegu konizacji szyjki macicy, a właściwie krwawienia występującemu po nim. Dnia 15.IV miałam wykonana konizcje w znieczuleniu miejscowym. Zabieg trwał 20min. Po ok. 2godz. wróciłam do domu. 3 dni miałam jedynie niewielkie upławy o zabarwieniu brunatnym o charakterze skrzepniętej krwi. Od czwartego dnia po zabiegu zaczęło sie krwawienie jak przy miesiączce. Czasem nawet mniej. Z tym ze trwa to do dziś czyli 7 dni z podkrwawianiem. Dodam, ze to nie miesiączka.

Piotr Pilarski

Bez zbadania ciężko mi określić czy to prawidłowe krwawienie. Sugeruję udać się do ginekologa.

Pozdrawiam.