Ból podbrzusza i różowa wydzielina po zabiegu konizacji szyjki macicy

Witam. 10 dni temu przeszłam zabieg konizacji szyjki macicy. Krwawiłam tylko 1 dzień, później były upławy o żółtym zabarwieniu. Od 2 dni pobolewa mnie podbrzusze i pojawiła się różowa wydzielina o bardzo nieprzyjemnym zapachu. Czy to normalny proces gojenia się ran czy tez może efekt dźwigania 4-miesięcznego dziecka? Do tej pory wyręczał mnie w tym mąż

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
opisane objawy mogą być spowodowane infekcją układu rozrodczego. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.